UWCASA
 
 

515.000

Appartement in Lo Pagan

2
 


Specificaties
Type
Appartement
Nieuwbouw
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Zwembad
Woningoppervlakte
85 m2
Afstanden
Omschrijving

Ontdek deze exclusieve nieuwbouwresidentie in San Pedro del Pinatar, gelegen in het populaire Lo Pagán, één van de meest geliefde kustplaatsen aan de Costa Cálida. Met de Mar Menor en de Middellandse Zee binnen handbereik biedt dit project een ideale combinatie van modern wonen, ontspanning en een mediterrane levensstijl.
Deze stijlvolle residentie bestaat uit 21 moderne appartementen en penthouses, verdeeld over drie verdiepingen, met keuze uit 1, 2 of 3 slaapkamers. De woningen zijn ontworpen met veel aandacht voor licht, ruimte en comfort. Grote ramen en open indelingen zorgen voor een natuurlijke verbinding tussen binnen- en buitenleven, perfect passend bij het zonnige klimaat van Murcia.
Moderne woningen met hoogwaardige voorzieningen
Iedere woning is ontworpen om maximaal comfort te bieden en beschikt over een eigentijdse uitstraling met praktische voorzieningen. Bewoners profiteren onder andere van:

Gemeenschappelijk zwembad voor verkoeling en ontspanning

Ondergrondse parkeerplaats voor extra gemak en veiligheid

Privéberging inbegrepen

Gemeenschappelijk dakterras met extra buitenruimte

Diverse woningen beschikken over privéterrassen

Optie voor een zomerkeuken op het privésolarium

De exclusieve penthouses op de bovenste verdieping beschikken over directe toegang tot een eigen privésolarium, ideaal om het hele jaar door van de zon te genieten. Daarnaast bieden sommige woningen uitzicht op zee, wat bijdraagt aan het vakantiegevoel dat deze residentie uitstraalt.
Wonen tussen de Mar Menor en de Middellandse Zee
Dankzij de uitstekende ligging van San Pedro del Pinatar genieten bewoners van één van de meest veelzijdige gebieden van Murcia. De regio staat bekend om haar stranden, jachthavens, watersportmogelijkheden en natuurlijke modderbaden, die geliefd zijn vanwege hun ontspannende eigenschappen.
Lo Pagán en San Pedro del Pinatar beschikken over een levendige gemeenschap met winkels, restaurants, sportvoorzieningen en recreatiemogelijkheden die het hele jaar door toegankelijk zijn. Het aangename klimaat maakt deze omgeving populair bij zowel vakantiegangers als permanente bewoners en overwinteraars.
Bovendien ligt het bekende winkelcentrum Dos Mares op slechts enkele minuten afstand, waardoor dagelijkse voorzieningen altijd dichtbij zijn.
Afstanden

Mar Menor stranden: op korte afstand

Winkelcentrum Dos Mares: ca. 5 minuten rijden

Luchthaven Murcia/Corvera: ca. 30 minuten rijden

Luchthaven Alicante: ca. 60 minuten rijden

Waarom kiezen voor deze nieuwbouw in San Pedro del Pinatar?
Deze residentie combineert moderne appartementen, luxe voorzieningen en een toplocatie nabij zee en voorzieningen. Ideaal als vakantiewoning aan de Costa Cálida, investering met verhuurpotentieel of permanente woning onder de Spaanse zon.
Wonen in Lo Pagán betekent genieten van zon, zee, watersport, natuur en het ontspannen mediterrane leven, op een unieke locatie tussen de Mar Menor en de Middellandse Zee.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

549.000

Appartement in Lo Pagan

MURCIA

 
 

538.700

Appartement in Mijas

MALAGA

 
 

570.000

Appartement in Mijas Costa

Costa Del Sol