UWCASA
 
 

297.000

Villa in Orihuela Costa

92
 


Specificaties
Type
Villa
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Zwembad
 
Woningoppervlakte
93 m2
Kaveloppervlakte
150 m2
Afstanden
Omschrijving

Op een rustige locatie, zo’n 3 km. van de zandstranden van Punta Prima, wordt dit nieuwe complex gebouwd met daarin deze nieuwe Villa in ORIHUELA COSTA van 93-150 m2, met in totaal 3 slaap en 2 badkamers.

U kunt nu nog kiezen uit 21 van deze woningen, waarvan sommigen een privé zwembad hebben.

Al deze woningen hebben 3 slaapkamers en 2 badkamers, verdeeld over 2 woonlagen.

Voor uw auto is er dan een algemene parking.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten van het ruime gemeenschappelijke zwembad in de mooi aangelegde tuinen met terrassen.

Deze locatie biedt u volop mogelijkheden zoals een klein commercieel centrum op 600 meter afstand. Het grote prachtige en bekende La Zenia Boulevard vinden we op ongeveer 2 kilometer afstand. De dichstbijzijnde zandstranden zijn die van Punta Prima en Playa Flamenca, echter zijn ook de zandstranden van La Zenia en Campoamor gemakkelijk aan te rijden.

ORIHUELA COSTA ligt aan de zuidkust van de provincie Alicante, in de regio Vega Baja, in het gebied dat bekend staat als de Costa Blanca Zuid. Het is het strandgedeelte van de stad Orihuela, waarvan het stadscentrum verder landinwaarts ligt, op zo’n 35 kilometer afstand. Orihuela Costa grenst in het noorden aan Torrevieja en in het zuiden aan Pilar de la Horadada, de meest zuidelijke gemeente van de provincie Alicante.

Deze wijk ORIHUELA heeft ongeveer 20.000 geregistreerde inwoners, hoewel geschat wordt dat het er ongeveer 45.000 kunnen zijn, in een gebied dat 16 kilometer kustlijn heeft en waar u grote urbanisaties kunt vinden zoals La Florida, Playa Flamenca, VillaMartín, Dehesa de Campoamor, Las Mimosas, Horizonte, La Zenia, Las Piscinas en Villarosa.

UW SAMENVATTING: Dit gebied kenmerkt zich door eindeloos toerisme en de daarbij behorende faciliteiten.

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

299.000

Villa in Álora

Costa Del Sol

 
 

620.000

Villa in Ronda

Costa Del Sol

 
 

555.000

Villa in Ciudad Quesada

Costa Blanca