In de zeer gewilde wijk Villamartín aan de prachtige Costa Blanca, vindt u dit charmante hoekhuis op het zuiden de perfecte combinatie van ruimte, privacy en een mediterrane levensstijl.
Dit betreft een praktische Bungalow in ORIHUELA COSTA van 97 m2 op een vlak hoekperceel van 241 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers.
Deze woning staat op een groot perceel, waardoor er volop buitenruimte en zonlicht is dankzij de uitstekende ligging op het zuiden. De hoekligging zorgt bovendien voor extra privacy, natuurlijk licht en een opener gevoel in vergelijking met standaard rijtjeshuizen. Deze woning biedt u als volgende eigenaar verder de volgende specificaties en is verdeeld over drie verdiepingen:
Deze woning maakt deel uit van een afgesloten woonwijk met toegang tot een prachtig gemeenschappelijk zwembad, ideaal om te genieten van het warme mediterrane klimaat.
Deze locatie is een ander groot pluspunt. Dit huis ligt op loopafstand van restaurants, bars, supermarkten en winkels, en op slechts een paar minuten van het zeer populaire winkelcentrum La Zenia Boulevard – een van de grootste winkelcentra in de regio.
Uw belangrijkste kenmerken: Hoekwoning met een groot perceel van meer dan 200 m². Op het zuiden gericht (de hele dag zon). 3 slaapkamers / 2 badkamers1 slaapkamer op de begane grond. Aparte, volledig ingerichte keuken + afgesloten patio. Privé balkons voor beide slaapkamers op de bovenverdieping. Privé dakterras. Afgesloten woonwijk. Gemeenschappelijk zwembad. Toplocatie in Villamartín. Op enkele minuten van La Zenia Boulevard.
Dankzij deze toplocatie en de uitstekende buitenruimte is deze woning perfect als vakantiehuis, permanente woning of investeringsobject voor verhuur voor u als volgende eigenaar.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
Nieuwsgierig? Neem dan snel contact op met ons voor méér informatie!!!
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.