Dichtbij een mooi natuurgebied en rustig gelegen vindt u deze nieuwe Villa in LA MARINA van 158 m2 op een vlak perceel van 180 m2, met totaal 3 slaap en 2 badkamers.
Wat een een prachtige villa’s! Welke wordt binnenkort u eigen eigendom? U stapt dan over de drempel en krijgt direct dat heerlijke vakantiegevoel. Dit komt door de luxe afwerking, de ruime grote slaapkamers, het solarium en een goede mix van privacy en hoge afwerking.
En, evengoed vlakbij gezellige restaurantjes en barretjes. Er is nu nog keuze om uw eigen plek uit te kiezen en kunt zelf nog kiezen welke materialen gebruikt moeten worden in de keuken, badkamer en op de vloeren.
Voor uw auto is er dan een eigen parking op uw terrein.
Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten in uw mooi aangelegde tuin met terrassen rondom uw eigen zwembad.
UW EXTRA’S: Deze woningen zijn standaard al voorzien van compleet ingerichte badkamers met vloerverwarming, binnen en buitenverlichting en keuken (de apparatuur is een optie, zodat iedereen zijn eigen keuze daar in kan maken).
Voor meer foto’s of een nadere informatie kunt u contact opnemen met ons kantoor.
VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.
BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.