UWCASA
 
 

255.000

Bungalow in Pilar de la Horadada

93
 


Specificaties
Type
Bungalow
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Zwembad
 
Woningoppervlakte
68 m2
Kaveloppervlakte
98 m2
Afstanden
Omschrijving

Op een steenworp van de witte zandstranden vindt u deze nieuwe Bungalow in PILAR DE LA HORADADA van 68 m2 op een vlak perceel van 98 m2, met totaal 2 slaap en 2 badkamers en prachtige uitzichten op de Golfbaan.

U kunt nu nog kiezen uit negen van deze geschakelde villa´s een privé tuin en een solarium waar u het hele jaar door kan genieten.

Voor uw auto is er dan een eigen parkeerplaats op uw privaat terrein.

Buiten kunt u dan ook optimaal Spaans genieten van de grote gemeenschappelijke ruimte met mooie tuinen en terrassen waar u dan gebruik mag maken van het gemeenschappelijk zwembad, een jacuzzi, een barbecue en fitnessruimte.

UW EXTRA’S: Deze woningen beschikken al over een lichtrijke leefruimte, een open ingerichte keuken, slaapkamers voorzien van inbouwkasten, volledig ingerichte badkamers, de airco is pre-geïnstalleerd (koud/warm), en een solarium.

PILAR DE LA HORADADA is een gezellig kuststadje aan de Costa Blanca Zuid. Het wooncomplex is omgeven door voldoende van voorzieningen zoals horeca en winkels. Het grote openlucht shoppingcenter ‘La Zenia’ is gelegen op 10 minuten rijden. Dit prachtige moderne winkelcentrum is één van de grootste van de provincie Alicante. Het is 161.000 m2 groot en er zijn meer dan 150 winkels. Er zijn grote filialen van bekende merken, maar ook vele kleine gezellige winkeltjes. Dit maakt het dat u hier heerlijk kunt winkelen. Maar ook voor praktische zaken zoals apotheken bent u hier aan het juiste adres. Daarnaast vind u hier veel eetgelegenheden, gezellige barretjes en zelfs een bowlingbaan. Ook aan de kinderen is gedacht, hier is genoeg vermaak voor het hele gezin! Dichtbij gelegen is Mar Menor. Daar kunt u heerlijk wandelen op de aangelegde boulevard. Ook wanneer u op zoek bent naar rust en natuur bent u hier aan het juiste adres. U kunt in deze omgeving uren wandelen en fietsen en genieten van het gezonde Spaanse klimaat.

Neemt u contact op met ons voor meer informatie?

VERHUREN: En, als er een huurlicentie op deze woning rust, nemen we u graag op in ons zeer renderende verhuursysteem.

BEZICHTIGING kunnen jullie nu al direct helemaal zelf gaan regelen met een eigen planvoorstel op onze site.

Faciliteiten

Uw woning

U heeft gevonden wat u zocht en u wilt meer informatie over deze woning.
Direct chatten

Geef a.u.b. aan dat u geen geautomatiseerd systeem bent door het volgende aan te vinken.

Bedankt voor uw aanvraag.
Wij nemen z.s.m. contact met u op.

Vergelijkbare woningen

 
 

249.900

Appartement in Pilar de Horadada

Costa Blanca

 
 

299.900

Vakantiehuis in TORRE DE LA HORADADA

Costa Blanca

 
 

259.900

Villa in Pilar de la Horadada

Costa Blanca