5 Moderne eerstelijns golfvilla’s met luxe kwaliteiten en uitzonderlijke bouwafwerkingen. En maar enkele loopmeters van het clubhuis met zijn voortreffelijke restaurant, tennis- en paddel banen, spa, en fitnessruimte.
U beschikt als eerste eigenaar over een Villa in ESTEPONA van 244 m2 op een perceel van 500 m2, met de volgende indeling: een begane grond, een bovenverdieping en een lichte en bewoonbare kelder.
U kunt nu nog kiezen uit villa’s welke voornamelijk bestaan uit 3-5 slaapkamers en 3-4 badkamers, met de mogelijkheid tot aanpassingen.
Voor uw auto is er een parking.
Buiten kunt u dagelijks genieten het zwembad en de golfbaan. Dit project bevindt zich in de laatste fase van de bouw.
En op maar enkele autominuten van Puerto Banús, Estepona of Benahavís. In de omgeving zijn de beste internationale scholen, restaurants en 1,7 km van het strand en verschillende strandclubs.
BEZICHTIGING kunt u nu zelf regelen met een planvoorstel op onze site.
UW EXTRA INFORMATIE: De open en doorschijnende ruimtes en grote kamerhoge ramen met een minimalistisch design zorgen ervoor dat het huis de hele dag met licht wordt overspoeld, waardoor het gevoel ontstaat dat de natuur als onderdeel van je huis binnenkomt. Ze zijn ontworpen met details die het verschil maken. Door het gebruik van natuurlijke materialen en kleuren, het natuurlijke licht dat in elke kamers heerst, is een andere en warme moderne villa ontstaan. Gelegen op een bevoorrechte locatie.